PEXESO - slovesa AJ

Neohodnoceno

Pexeso zaměřené na slovesa spojená se školou a výukou, vhodné zejména pro začátečníky a mírně pokročilé studenty angličtiny. 

269 Kč
Skladem (3 ks)

Pexeso je klasická hra, kterou zná v Česku snad každý. Pexeso se dá dobře využít při výuce jazyků i dalších předmětů. Je vhodné zejména pro procvičování slovní zásoby, kterou studenti při otáčení kartiček opakují – mají tedy možnost si slova dobře zapamatovat. Procvičování slov je navíc podpořeno také jednou kartou z dvojice, na níž jsou čárky naznačující počet písmen daného slovesa.

Pexeso Aktivity a instrukce obsahuje 32 anglických sloves, které studenti potřebují (nejen) ve škole. Jsou to aktivity (např. kreslit, malovat), ale i instrukce, které běžně dostávají od učitele (např. podtrhnout, odpovědět). Cílem je připravit studenty na to, aby instrukcím a dění ve škole plně rozuměli a mohli plnit úkoly a zapojovat se do všech aktivit. Pexeso samozřejmě využijí i dospělí studenti jazyka, nikoliv jen děti, které chodí do školy. Pokročilejší studenti mohou se slovesy tvořit věty a dále tak rozvíjet svoje jazykové dovednosti. 

Slovesa jsou navíc zobrazena prostřednictvím slavných osobností z různých oblastí života. Studenti se tak mohou naučit i něco o těchto významných lidech – kdo byli, kdy a kde žili, čím byli důležití. 

Hra obsahuje instrukce ke hře a seznam slov a osobností. Ke každé hře máme také připravený rozšiřující didaktický materiál (v češtině i v angličtině), který obsahuje informace o související gramatice, reáliích a možnostech dalšího využití karet. Tento materiál dostanete v elektronické podobě. Pokud víte, že materiál využijete i tištěný, zvolte variantu zboží s tištěným materiálem. Pokud vám stačí elektronická verze, zvolte variantu bez tištěného materiálu – ušetříte tak svoji peněženku i životní prostředí. 

Pexeso bylo vyrobeno v Česku. Kartičky jsou z pevného materiálu, aby vám hra dlouho vydržela. 

Kód Kód: 864
Jméno značky: brouci v hlavě
Kategorie: DĚTI 6 - 10
Autorky: Zuzana Janoušková, Lenka Pavelková
Ilustrace: Eva Válková
Formát: 6 x 5 cm
Počet karet: 64
Velikost balení: 16 cm x 5,5 cm x 6,5 cm
Nakladatel: Brouci v hlavě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: