Nejkrásnější místo aneb LiterARTura po dvanácté

14. 3. - 25. 3.
12. ročník festivalu Literartura nese podtitul Nejkrásnější místo.  

Zajímá vás, kde to je? Je to tam, kde je nám dobře. Pro někoho je to místo, kde žije, pro jiného rozkvetlá louka, tichý les, podmanivé vrcholky hor nebo úplně obyčejný  koutek, v němž vidí kouzlo jen jeden jediný člověk na světě. Může to být místo, které známe jenom z knížky nebo si ho můžeme vytvořit přímo ve své vlastní fantazii. Zamyslete se společně se svými dětmi, které místo je pro ně nejkrásnější.  Možná budete překvapeni, co se dozvíte. V objevování nových krásných míst vám můžou pomoci knížky. Inspiraci najdete také v našem pracovním sešitu „Nejkrásnější místo“, který bude zdarma k dostání na našem knižním stánku.

Až splníte všechny úkoly a vybarvíte obrázky, tak nezapomeňte vyplnit soutěžní kupón a vhodit ho do našeho boxu na stánku. 
25. března ve 14 hodin proběhne slosování kupónů a 3 z vás vyhrají poukázku na nákup knížek v hodnotě 300 Kč.

Knižní festival LITERARTURA připravuje OC DBK Budějovická ve spolupráci s nakladatelstvím verzone a s knihkupectvím 2 veverky.

Na  stánku najdete výběr toho nejlepšího z dětské literatury, co na našem trhu vychází. Pomůžeme vám vybrat knížku přesně na míru.

 Otevřeno denně od 9 do 20 hodin, v sobotu a v neděli pouze do 19.